SAKA SU BOLU

point blank bedava çarlar full apk indir youtube mp3 indir mail kaydolma
Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

BİİSTEK.COM

10-06-2021 16:30 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

KÜLTÜR MAHALLESİNE YENİ PAZAR YERİ

KÜLTÜR MAHALLESİNE YENİ PAZAR YERİ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim vaatlerinden birini daha hayata geçirdi. ‘Kapalı Semt Pazarlarının Modernleştirilip Yaygınlaştırılması’ projesi kapsamında Bolu’nun, kalabalık nüfusa sahip Kültür Mahallesi, yeni Pazar yerine kavuştu. Proje kapsamında 2021 yılı içerisinde 4 mahalleye daha modern kapalı semt pazarı kazandırılacak."

Geçtiğimiz aylarda çalışmaları tamamlanan Kültür Mahallesi Pazar yerinin tezgah tahsisi kuraları da çekilerek vatandaşların hizmetine açıldı. Proje kapsamında 2021 yılı içerisinde yapılması planlanan Karaçayır-Aktaş ve Sümer-Tepecik Mahallelerine kurulacak olan kapalı semt pazarlarının ise çalışmaları sürüyor.

Kültür Mahallesi Muhtarı Cengiz Bulut, Başkan Özcan’a teşekkür ederken, “Yeni açılan Kültür Mahallesi Pazar yeri esnafımıza, mahallemize hayırlı olsun. Tanju Başkana mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kültür Mahallesi yeni Pazar yerine, 2014 yılında Sakarya’da geçirdiği trafik kazasında hayatında kaybeden ve Bolu’nun sevilen esnaflarından olan Ali Şahin Erol’un ismi verildi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

YAĞMUR OTO

gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ