SAKA SU BOLU

Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

Borazanlar taksi

BİİSTEK.COM

16-05-2023 17:26 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

MHP İL BAŞKANI İLHAN DURAK: BAŞKAN BEY'İN SÖZÜNÜN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ...

MHP İL BAŞKANI İLHAN DURAK: BAŞKAN BEY'İN SÖZÜNÜN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanı İlhan Durak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın, ‘Erdoğan seçimi kazanırsa Bolu’ya heykelini dikeceğim’ sözünü hatırlatarak Başkan Özcan’a, heykeli dikeceği yeri belirleyip, belirlemediğini sordu."

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın Mayıs ayı Meclis toplantısında söylediği, “Recep Tayyip Erdoğan seçimi bir kez daha kazanırsa Bolu’nun en görünür yerine devasa bir Erdoğan heykeli dikeceğim” sözünü gündeme taşıyan MHP İl Başkanı İlhan Durak, konu hakkında açıklamalarda bulundu.

 ‘28 MAYIS’TA BU İŞ BİTECEK’

28 Mayıs’ta Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi rahat bir şekilde kazanacağına tüm kalbiyle inandığını belirten İlhan Durak, “14 Mayıs seçimlerini geride bıraktık. Çok şükür Bolu’da büyük bir zaferle çıktık. Lakin görevimiz henüz bitmedi. Şuan tüm teşkilatlar olarak 28 Mayıs’a kilitlendik. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bi oyla seçtirip Türkiye Cumhuriyetin 2’inci yüzyılını inşa etmeye başlayacağız” dedi.

‘OYUN BOZANLIK YAPMASIN’

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a seçim öncesi verdiği sözü hatırlatan Durak, “Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim öncesi, ‘Recep Tayyip Erdoğan seçimi bir kez daha kazanırsa Bolu’nun en görünür yerine devasa bir Erdoğan heykeli dikeceğim’ demişti.  Aslında 14 Mayıs Türk halkının Cumhurbaşkanına nasıl sahip çıktığını gösterdi. İnşallah 28 Mayıs’ta da bu işi bitirecek. Başkan Bey’in sözünün takipçisi olacağız. Bence şimdiden Cumhurbaşkanımız heykelini dikeceği yeri bakmaya başlasın. Heykeli yaptıracağı firmayı bulsun ve ihale işlemlerini bitirsin.  Hatta ihaleye dahi gerek yok, o yeri bulsun heykeli biz yaptırırız. Ama söz verdiği gibi Bolu’nun en görünür yeri olacak. Sonradan oyun bozanlık yapmasın” ifadelerine yer verdi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

YAĞMUR OTO

gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ