SAKA SU BOLU

Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

Borazanlar taksi

BİİSTEK.COM

22-01-2024 21:35 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

MHP BOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLHAN DURAK’A BÜYÜK İLGİ

MHP BOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLHAN DURAK’A BÜYÜK İLGİ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Gölyüzü Mahallesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi."

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, dur durak bilmeden çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Vakti Geldi Bolu sloganıyla adaylığının açıklandığı günden bugüne “Bolu Bizim, Türkiye Hepimizin” parolası ile dokunmadık gönül, sıkmadık el bırakmamak için gece gündüz demeden çalışan Durak, Gölyüzü Mahallesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, “Her yere, her gönüle, her haneye samimiyet ve tevazu ile ulaşmaya devam edeceğiz” dedi. 
 

VATANDAŞLAR DURAK’I BAĞRINA BASTI
Gölyüzü Mahallesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren İlhan Durak vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. “Sen Bolu’nun evladısın, bizden birisin. Her zaman yanındayız” diyerek sevgisini gösteren vatandaşlara İlhan Durak teşekkürler etti ve desteklerini istedi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

YAĞMUR OTO

gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ