Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

08-11-2019 20:56 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

Bemad Ve Tema’dan Vali Ümit’i Ziyaret

Bemad Ve Tema’dan Vali Ümit’i Ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu İli Erozyonu Önleme ve Ağaçlandırma Gönüllüleri Derneği (BEMAD) Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile TEMA Vakfı Bolu İl Temsilcisi ve Temsilci yardımcıları Bolu Valisi Ahmet Ümit’i makamında ziyaret ettiler."

BEMAD ve TEMA’nın Vali Ahmet Ümit’i ziyaretlerine BEMAD Başkanı İrfan Denizli ile Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Tuncel, Turgut Canbaş, Arif Cebeci, TEMA Vakfı Bolu İl Temsilcisi Selma Demirel ile Temsilci yardımcıları Yasemin Sezer, Ayşe Sena Korkmaz ve Gülçin Alpteker katıldılar.

Bolu İli Erozyonu Önleme ve Ağaçlandırma Gönüllüleri Derneği Başkanı İrfan Denizli Vali Ümit’e dernek ve çalışmalar hakkında bilgiler verirken, TEMA Vakfı Bolu İl Temsilcisi Selma Demirel de TEMA Vakfı olarak Bolu genelinde yapılan ve planlanmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Toprakların erozyona karşı korunmasının hayati önem taşıdığını, erozyonla mücadelede de ormanların önemli bir etken olduğunu ifade eden Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Hepimiz ormanlarımıza muhtacız. Bu bakımdan ormanlarımızı nasıl korumamız ve nasıl faydalanmamız gerektiğini iyi bilmeli ve ormanlık alanlarımızı geliştirmeliyiz. Çünkü ormanlık alanlarımız yeraltı kaynaklarımızı besliyor. Gelecek nesillerimize ecdadımızdan emanet aldığımız topraklarımızı koruyarak, ormanlarımızı da geliştirerek bırakmalıyız. Bu bağlamda ormanlarımızı korumak ve erozyonu önlemek için tedbirlerimizi almaya devam edeceğiz. Tabiat harikası Bolumuzun toprağının, ormanlarının ve doğal güzelliklerinin korunması için siz ve sizin gibi derneklerimizin çalışmalarını önemsiyoruz. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da erozyonu önlemeye yönelik yapılacak her türlü faaliyetlerinizde sizlere gerekli desteği vermeye devam edeceğiz. Fidan dikmek bir gönül işidir, insani duygudur. Sizleri toprağın ve ormanın korunmasına verdiğiniz desteklerden dolayı tebrik ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ