Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

24-02-2020 20:40 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’ndan Başkan Özcan’a teşekkür plaketi

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’ndan Başkan Özcan’a teşekkür plaketi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde Bolu’da gerçekleştirilen Oturak Voleybol Süperlig 1. Etap müsabakalarına verdiği desteklerden dolayı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a teşekkür plaketi verdi."

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a, Bolu’da, 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen Oturak Voleybol Süperlig 1. Etap müsabakalarına verdiği desteklerden dolayı Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Başkanlık Makamında, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Bolu İl Temsilcisi Necati İşler tarafından takdim edilen plaket sonrasında konuşan Başkan Özcan; “Bolu’da her türlü spora ve sporcuya Bolu Belediyesi olarak sonuna kadar destek veriyoruz ve bu desteklerimiz artarak sürecek. Ben bu plaketi bana layık gören başta Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Arif Ümit Uztürk’e, tüm federasyon yetkililerine ve değerli sporcularımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ