SAKA SU BOLU

point blank bedava çarlar full apk indir youtube mp3 indir mail kaydolma
Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

Borazanlar taksi

BİİSTEK.COM

19-10-2021 08:33 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

YÜCEER: ÖZCAN HADDİNİ AŞMAYA DEVAM EDİYOR

YÜCEER: ÖZCAN HADDİNİ AŞMAYA DEVAM EDİYOR
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın İl Özel İdaresi ile ilgili yaptığı açıklamalara yönelik açıklamalarda bulundu."

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın İl Özel İdaresi ile ilgili yaptığı açıklamalara İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, cevap verdi. Başkan Özcan’ın ifadelerine yönelik açıklamalarda bulunan Başkan Yüceer,Dilinden bir türlü İl Özel İdaresini düşürmeyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yaptığı açıklamalarla haddini aşmaya devam ediyor.

Son olarak, İl Özel İdaresinin Genel Sekreterliğini yapan, yıllardır Bolu’ya hizmet eden ve yaptığı çalışmalarla taktir gören Sırrı Köstereli için ‘o memur’, ‘o zat’ gibi ifadelerle kendine yakışan açıklamalarını sürdüren Tanju Özcan, yine haddini aşmıştır.

Kaldı ki; kendisine cevap verdi diye eleştirdiği Sırrı Köstereli, bütün kamu kurum ve kuruluşlarının katıldığı kalabalık bir toplantıda Özel İdare kurumunu karalayan Başkan Özcan’a cevap vermeyip susmayı mı tercih etmeliydi?

Yok öyle Sayın Başkan; bulunduğunuz makam, insanları küçümseyecek, hakaret edecek, parmak sallayarak tehditler savuracak bir makam değildir. Siz kötülemeye kalktıkça birileri sizi rahatsız edecek cevapları elbet verecektir. Artık kendinize bir çeki düzen verin.

Özel İdareyle sorunu olmadığını söylemesine rağmen sürekli Özel İdareyi iş yapmamakla suçlayan Tanju Özcan’ı bir kez daha şov yerine iş yapmaya, Belediye sınırları içindeki sorunları gidermeye davet ediyoruz.

Biz köylere zaten hizmet götürüyoruz. Lütfen bu konuda da kamuoyunu yanlış bilgilendirmeyin. Köylere ciddi yatırımlar yapabiliyorsanız bize de size teşekkür etmek düşer. AK Parti hükümeti döneminde köye yapılan hizmetleri araştırdığınızda içi boş vaatlerde bulunduğunuzu siz de göreceksiniz.

Özel İdarenin kaçak hat bağladığını sürekli dilinize dolamışsınız. Hat bağlantısı yapılan köylerin hatlarının alt yapılarının tamamı Bolu Belediyesi yetkililerince yapılmıştır. 2012 yılından bu yana Bolu Belediye Başkanlığıyla karşılıklı yapılan protokolle toplam 59 köy ve mahallelerinin tüm atıklarının taşınması ve bertaraf edilmesi sağlanmış ve bağlantı yapılan 45 köyün atık su bedelleri de Bolu Belediyesine yapılmaktadır. Belediye mühendisleri, belediye personelinin bilgisi dahilinde yapılan işlerden sizin haberiniz yoksa buda sizin sorununuz.

Özel İdareyi kaynaklarını doğru kullanamamakla suçlayan Başkan Özcan, gerçekten artık kime nasıl sataşacağını şaşırmıştır. Biz Bolu’nun 487 köyüne en iyi ve en kaliteli hizmeti ulaştırmaya devam etmekteyiz. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalar yapacaklarımızın teminatıdır. Sayın Başkan laf yerine iş yaparsanız aynı icraatları sizden de görmek isteriz.ifadelerini kullandı.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

YAĞMUR OTO

gazete manşetleri

KARDEŞLER KUMLAMA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ