Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

11-08-2019 15:24 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

Vali Ümit Trafik Tedbirlerini Denetledi

Vali Ümit Trafik Tedbirlerini Denetledi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kurban Bayramı tatilinde sürücülerin yoğun olarak kullandığı Anadolu Otoyolu'nda denetim yapan Bolu Valisi Ahmet Ümit, vatandaşlara çikolata ikram etti, sürücülere hatırlatmalarda bulundu."

Vali Ümit, beraberinde İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik ve trafikten sorumlu emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Aksoy ile Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin, Anadolu Otoyolu Bolu-Abant Kavşağı ile Bolu-Doğu kavşakları arasında denetleme yaptı.

VALİ ÜMİT SÜRÜCÜLERE HATIRLATMALARDA BULUNDU

Sürücülere emniyet kemeri, cep telefonu kullanımı, hız limiti vb konularında hatırlatmalarda bulunan Vali Ümit ve beraberindekiler, durdurulan araçlardaki yolculara çikolata ikram etti.

“Bayram mutluluktur mutlulukları yarım bırakmayalım” dedi

TİTİZ ÇALIŞAN PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ

Vali Ümit, trafik denetlemelerinde görev alan polislerle de sohbet ederek, kendilerine başarılar diledi ve  “İçişleri Bakanlığımızın koordinesinde Bolu sınırlarında aldığımız Kurban Bayramı Trafik Tedbirlerinin bu güne kadar titiz bir şekilde uygulanmasında görev alan her kademedeki tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

TÜNELDEKİ TRAFİK YOĞUNLUĞU HAKKINDA BİLGİLER ALINDI

Bolu Valisi Ahmet Ümit ve beraberindeki heyet ayrıca Bayram tatili süresince “trafik tedbirleri uygulama denetimleri” kapsamında Anadolu Otoyolu Boludağı Tüneli Karayolları İşletme Şefliğini de ziyaret ederek tüneldeki bayram tatili dönüş yoğunluğu ve alınan tedbirler hakkında da bilgiler aldı.

YAŞAM TÜNELİNDE İNCELEME YAPTI

Vali Ümit ve beraberindeki heyet Köroğlu Park Denetleme Noktasında yer alan ve sürücülere kırmızı ışık, emniyet kemeri, direksiyon başında telefonla konuşma vb. konularda bilgilendirme yapılan “Yaşam Tüneli”nde de incelemelerde bulundu. Bir sürücüyle birlikte trafik kazalarını anlatan film izledi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

AYNA FASHION

gazete manşetleri

ÇINAR ADASI

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ