Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

15-10-2019 21:02 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

ÜLKÜ OCAKLARINDAN TİYATROYA DAVET

ÜLKÜ OCAKLARINDAN  TİYATROYA  DAVET
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu Ülkü Ocakları projelerine devam ediyor.Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafında toplumun her kesimine hitap eden projeler doğrultusunda çocuklar içinde Keloğlan tiyatrosu 17 ekim perşembe günü saat 18:30'da Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında çocuklarla buluşacak."

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Bolu Ülkü Ocakları olarak Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tiyatroları tarafından 17 Ekim Perşembe günü Saat 18:30’da Bolu Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda ücretsiz olarak çocuklarımıza itafen "KELOĞLAN " tiyatromuz gösterime çıkacaktır.

Ülkü Ocakları için evlatlarımız bizim için ekmek ve su kadar önemlidir. Geleceğin Mustafa Kemal'leri ve Kürşatlarına sahip çıkmak adına çocuklarımıza yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün de söylediği gibi " Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Bu vesile ile anne ve babalarımıza kıymetli öğretmen ve öğrencilerimize buradan sesleniyoruz. Gelin Perşembe saat 18:30’da tiyatromuzda buluşalım” ifadelerini kullandı.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ