Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

25-03-2020 18:39 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

TAŞKESTİ SU OLARAK KORONAVİRÜS İLE İLGİLİ TÜM ÖNLEMLER ALINDI

TAŞKESTİ SU OLARAK KORONAVİRÜS İLE İLGİLİ TÜM ÖNLEMLER ALINDI
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu dağının zirvesinden çıkıp evlerinize misafir olan Taşkesti Doğal Minaralli su Korona virisüne karşı önlemlerini hızlı bir şekilde aldı."

Taşkesti su Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu Azmi KARADAŞ ile yapılan söyleşide ‘’Fabrikamızda, hijyen , personel, ve üretim bakımından çok ciddi önlemler alındı. Fabrikamızın korana virüsüne karşı gereken sıklıklarda ilaçlanması, dışarıdan gelen misafirlerimizin fabrika bölgesine alınmaması, üretilen ürünlere kesinlikle temas olmaması v.s gibi önlemlere çok dikkat ediliyor.’’dedi.

Taşkesti Marka Doğal Mineralli suyu evlere gönül rahatlığı ile tüm halkımız alabilir.

NEDEN TAŞKESTİ SU?

Çünkü Taşkesti suyun en doğal hali. Pırıl pırıl bir kaynaktan el değmeden doğal mineralli olarak üretime alınan ve sizlere ulaştırılan Taşkesti Su, Sağlık Bakanlığınca içerdiği mineraller ve kalsiyum sebebiyle içme suyunun dışında ‘Doğal Mineralli Su’ olarak adlandırılıyor. Bu yüzden, modern tesisiyle, kaynağından doğal yapısı bozulmadan, mineral dengesi değiştirilmeden üretilen Taşkesti Su Sağlık Bakanlığı’nca “doğal mineralli su” olarak tescil edildi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ