Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

10-04-2019 09:36 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

Tanju Özcan'dan çok sert tepki

Tanju Özcan'dan çok sert tepki
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"31 mart yerel seçimleri sonrası Belediye Başkanı olan Tanju Özcan yabancı uyruklulara yönelik Bolu Belediyesi'nden Ayni ve Nakdi yardımın kesilmesi talimatını vermişti."

31 mart yerel seçimleri sonrası Belediye Başkanı olan Tanju Özcan yabancı uyruklulara yönelik Bolu Belediyesi'nden Ayni ve Nakdi yardımın kesilmesi talimatını vermişti.Bu duruma  tepki gösteren AK Parti Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve HDP eski Milletvekili ve yerel seçimlerde HDP'den Muş Belediye Başkan adayı olan ancak kaybeden Sırrı Sakık'a Özcan çok sert cevap verdi.

Belediye Başkanı Özcan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 

(SAVCI SAYAN'A) ŞOV YAPMA,DÖNMEYE DEVAM ET...

Ben CHP Bolu İl Başkanıyımdım...sen de dönmeden önce CHP Ağrı İl Başkanıydın...Yani tanıdığım döneksin...Sn Erdoğan SURİYELİLER için harcadığımız para 37 Milyar Doları geçti diyor!!! Çocuklarımızın rızkı gidiyor...benim içim sızlıyor..şov yapma..sen dönmeye devam et...

(SIRRI SAKIK'A)KANDİLİN KADROLU YALAKASI

Haklısın ...iki dönem birlikte Milletvekilliği yaptık...Ben her zaman Mustafa Kemal Atatürk ün askeri idim...sende kandilin kadrolu yalakası...kaybetmen beni üzmedi..

SURİYELİLERE TEK KURUŞ YARDIM YAPILMAYACAK

Tekrarlıyorum...ben Başkan olduğum sürece,Yatağa aç giren vatandaşlarımız var iken,Bolu da Türk Halkının vergilerinden oluşan bütçemizden, SURİYELİLERE bir tek kuruş yardım yapılmayacaktır...

ifadelerine yer verdi.HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Turan Yılmaz , 10-04-2019 10:41 aşağıdaki yorumu yaptı. "Mahalledeki tüm köpeklerin aynı anda havlaması asla tesadüf değildir!" (ÇİN ATASÖZÜ)
FACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ