Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

14-03-2019 11:30 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

“Minik eller, Büyük Emekler” Sergisi Açıldı

“Minik eller, Büyük Emekler” Sergisi Açıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu Atatürk İlkokulu, öğrencilerinin hazırladıkları “Minik eller, Büyük Emekler” Sergisi Açıldı."

Bolu Atatürk İlkokulu 1.ve 2.sınıf öğrencileri. velileri ve öğretmenlerinin birlikte hazırladıkları çalışmaların Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’ndeki sergi, geçtiğimiz gün açıldı.

“Minik eller, Büyük Emekler” Sergisinin açılışına, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kunuk, Şube müdürleri Recep Nuri Kaçmaz ve Levent Şener, okul Müdürleri, öğrenciler veliler ve davetliler katıldı.

Bolu Atatürk İlkokulu Müdürü Fuat Bayramoğlu yaptığı açılış “Hepinize sergimize geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Eğitim olarak veliler ve öğrencilere imkân verildiğinde, ahşap atıklardan 125 nefis eser ortaya çıktı. Atık kavramı artık bütün dünyanın önemsediği bir kavram olarak yerini aldı. Bizler okulumuzda da atık adına, eğitimi ve davranışları rehber edindik” dedi. Açılışa katılan Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen ise “Sizleri tebrik ederim. Büyük bir başarıya imza atmışsınız. Atıkların değerlendirilmesinde Valiliğimiz ve Belediyemiz çok ciddi hamleler yapıyor. Okullarda da bunu görüyor ve gelecek adına seviniyoruz” dedi. Açılışı yapılan sergi daha sonra davetliler tarafından gezilerek öğrencilerin yaptıkları eserler tek tek incelendi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ