Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

SON DAKİKA

KRAL PİDE

20-01-2020 12:58 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

MENGEN ÜLKÜ OCAKLARI AÇILDI

MENGEN ÜLKÜ OCAKLARI AÇILDI
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, Bolu’da 7. ilçe Ocak Başkanlığı olarak Mengen Ülkü Ocakları Başkanlığı’nın açılışını yaptı."

Yaklaşık 20 yıldır kapalı olan Mengen Ülkü Ocakları’nın açılması ile birlikte Bolu’da Kıbrıscık ilçesi dışında tüm ilçelerde Ülkü Ocakları Teşkilatlanmasını tamamlamış oldu.

Açılışa Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül’ün yanı sıra Bolu Ülkü Ocakları İl yöneticileri ile İl ve İlçe teşkilatları, Milliyetçi Hareket Partisi Gerede, Yeniçağa, Mengen İlçe Başkanları, Gerede, Yeniçağa, Mudurnu Ülkü Ocakları Başkanları ve Vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül ” Ülkü Ocakları olarak Bolu’nun tüm ilçelerinde teşkilatlanmaya çalışıyoruz. Bugünde burada uzun süredir kapalı olan Mengen Ülkü Ocakları’nın açılışı için toplandık. Ocağımızın açılmasında gayret gösteren, destek veren tüm Ülküdaşlarımızdan Allah razı olsun. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş’in takdirleri ile Mengen Ülkü Ocakları Başkanlığı’na İlyas Maraba Başkanımız, kardeşimiz atandı. ben kendisine ve onunla birlikte çalışacak, bu bayrağı dalgalandıracak tüm kardeşlerime, ülküdaşlarıma başarılar diliyorum. Allah muvaffak etsin, Allah utandırmasın, Allah yar ve yardımcıları olsun. Biz Mengen’i İlyas kardeşimize, İlyas kardeşimizide Mengen’e emanet ediyorum. Mengen Ülkü Ocakları ve hizmet binası Mengen’e ve Mengenlilere hayırlı olsun ve hayırlar getirsin.” diye konuştu.

Öte yandan göreve geldiği 2016 yılından bu yana teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Ocak Başkanı  İsmail Akgül görevi devraldığında sadece Göynük ilçe Ocak Başkanlığı faaliyetteyken, bugün itibarı ile Mengen ile beraber 7. İlçe Ocak Başkanlığı’nı faaliyete geçirdi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ