point blank bedava çarlar full apk indir youtube mp3 indir
Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

KRAL PİDE

26-02-2021 12:59 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

KARSU; CHP'DEKİ İSTİFALARI DEĞERLENDİRDİ

KARSU; CHP'DEKİ İSTİFALARI DEĞERLENDİRDİ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, CHP'de son günlerde yaşanan istifaların Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın isteği üzerine olduğunu bildirdi. "

Karsu, yaptığı yazılı açıklamada, Bolu'da, yayım yapan bazı basın organlarında "CHP'de istifalar olduğu ve Muharrem İnce'nin partisine mi geçecekleri?" şeklinde haberlerin çıktığını ifade ederek, söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. 

Özcan'ın belediyede partili çalışan istemediğini deklare etmesiyle birlikte partilerinde çok az sayıda istifa olduğunu aktaran Karsu, şunları kaydetti:

"Bu istifaların Muharrem İnce'nin kuracağı söylenen partiye katılımla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Bolu Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan bundan sonra Bolu Belediyesinde daha iyi hizmet vermek adına partili çalışan istemediğini belirtmiştir. O yüzden Bolu Belediyesinde çalışan çok az sayıda partilimiz istifa etmiştir."

Karsu, kendi partilerinde olduğu gibi diğer partilerden olan belediye çalışanlarının da istifa ettiğini öne sürdü. HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ