Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

11-08-2019 15:20 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

Kahraman Şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz Ziyaret Edildi

Kahraman Şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz Ziyaret Edildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit, Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Şehit ailelerini ve Gazileri ziyaret ettiler."

Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit’in Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimizi ziyaretlerine, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Nadir Çelik, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Müftüsü Orhan Genç ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit katıldı.

Bolu Valisi Ahmet Ümit ve beraberindeki heyet ile birlikte ilk olarak 2012 yılında Şırnak Beytüşebap’da terör örgütü PKK ile yapılan çatışmada Gazi olan Özer Bay’ın evi ziyaret edildi. Ziyarette Gazimiz Özer Bay, eşi Gülşen Bay ile çocukları Leyla ve Mustafa ile sohbet edilirken, Vali Ümit ve beraberindekiler aileye her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.

Vali Ümit ile eşi Şengül Ümit, Gazimizin yeni doğan oğlu Mustafa Aybars ile de ilgilendi. Vali Ümit ve eşi Şengül Ümit, aileye yeni doğan çocukları için “Vatanımıza ve milletimize hayırlı bir evlat olması” temennisinde bulunarak Gazimizin oğlu Mustafa Aybars’a altın taktılar.

Daha sonra1994 yılında vatani görevini yaparken Hakkari Çukurca’da şehit olan Sinan Demirtaş’ın Bolu Merkeze bağlı Aşağıyuva Köyü’nde oturan ailesi ziyaret edildi. Ziyarette Vali Ümit eşi Şengül Ümit ve beraberindeki heyet Şehidimizin annesi Hacer Demirtaş, babası Selahattin Demirtaş ve kardeşi Serdar Demirtaş ile bir araya gelerek, sohbet ettiler.

Ziyaretlerde İl Müftüsü Orhan Genç tarafından tüm şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi. HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

AYNA FASHION

gazete manşetleri

ÇINAR ADASI

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ