Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

SOYSAL SPOR

ÖRNEK OTOGAZ

KRAL PİDE

30-11-2019 18:03 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

GENÇLER ROT BALANS'DAN KIŞ LASTİĞİ UYARISI

GENÇLER ROT BALANS'DAN KIŞ LASTİĞİ UYARISI
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Oto lastik satışı ve servisi konusunda Bolu'nun kalbi olan Gençler rot balans Sanayi Sitesi’nde bulunan servisiyle Bolululara hizmet ediyor."

Yaz lastiklerinde son gün olması nedeniyle büyük yoğunluk yaşayan gençler rot balans iş yeri sahibi Rahmi Aksoy ve Recep Eren  vatandaşları kar lastiği konusunda uyardı.

Aksoy; Önümüzde  kış mevsimin olduğu belirterek Emniyetli sürüş için kar tipi lastiklerimizi aracımıza taktırmalıyız. Bolumuz ve ülkemiz kış aylarını sert geçiren bir iklime sahip. Kış lastiği deyip ve ben sadece şehir içerisinde araç kullanıyorum dememek gerekiyor. Öncelikle kendimizi ve aracımızda taşıdığımız insanların can güvenliği için kış aylarında lastiklerinize bakım ve değişim yaptırmalıyız.
 Yani ucuz veya pahalı lastik olarak düşünmeyelim. Kullandığımız araca ve yola en uygun lastik hangisiyse onu seçmeliyiz” dedi.

Eren ise 1 Aralık  itibari ile özellikle şehirler arası  yük ve yolcu taşıyan ticari araçlarda zorunlu olan kış lastiği uygulaması başlıyor. Cezaları ağır olan bir uygulama vatandaşlarımızı can ve mal güvenliği konusunda dikkat etmeleri konusunda uyarıyoruz dedi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ