SAKA SU BOLU

Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

Borazanlar taksi

BİİSTEK.COM

21-04-2023 00:46 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

ERDOĞAN'DAN DOĞALGAZ MÜJDESİ

ERDOĞAN'DAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "1 ay boyunca Türkiye'nin tamamındaki konutların doğalgaz tüketiminden ücret almayacağız. Yani mutfağın ve sıcak suyun yanı sıra ısınma dahil doğalgaz tüketimini tamamını 1 ay süreyle ücretsiz yapıyoruz. Aylık ortalama 25 metreküpe gelen doğalgaz tüketimi harcaması bir yıl boyunca faturalardan düşecek" dedi. "

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "1 ay boyunca Türkiye'nin tamamındaki konutların doğalgaz tüketiminden ücret almayacağız. Yani mutfağın ve sıcak suyun yanı sıra ısınma dahil doğalgaz tüketimini tamamını 1 ay süreyle ücretsiz yapıyoruz. Aylık ortalama 25 metreküpe gelen doğalgaz tüketimi harcaması bir yıl boyunca faturalardan düşecek" dedi.

Tarihin en önemli adımlarından biri olan Karadeniz gazı, bugün Filyos Doğalgaz İşleme Tesisi'nde ilk kez karaya çıkarıldı. Karada 8 bin, denizde 2 binden fazla personelin çalıştığı projede ilk fazda üretilen doğalgaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla devreye alındı.

DOĞALGAZ MÜJDESİ…

Burada konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, peş peşe müjdeleri de açıkladı. Erdoğan, “Vatandaşlarımızın evlerinde ve mutfaklarında sıcak su tüketimindeki doğalgazı bir yıl ücretsiz veriyoruz. Aylık ortalama 25 metreküpe gelen doğalgaz tüketimi harcaması bir yıl boyunca faturalardan düşecek” dedi,

“1 AY BOYUNCA TÜM TÜRKİYE’DE KONUTLARDA DOĞALGAZ BEDAVA “

Karadeniz gazının sevincini, mutluluğunu coşkusunu 85 milyon doya doya yaşayalım diye müjdelerimizi açıklıyorum. 1 ay boyunca Türkiye'nin tamamındaki konutların doğalgaz tüketiminden ücret almayacağız. Yani mutfağın ve sıcak suyun yanı sıra ısınma dahil doğalgaz tüketimini tamamını 1 ay süreyle ücretsiz yapıyoruz.”HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

YAĞMUR OTO

gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ