Bolu
+20°C
İstanbul
+22°C
Ankara
+23°C

KRAL PİDE

11-09-2020 19:44 Kategori: GÜNCEL | Bölge: Bolu

AK PARTİ MUDURNU İLÇE BAŞKANI YAĞIN TÜM MUDURNU’LULARI KONGREYE DAVET ETTİ

AK PARTİ MUDURNU İLÇE BAŞKANI YAĞIN TÜM MUDURNU’LULARI KONGREYE DAVET ETTİ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Ak Parti Mudurnu ilçe başkanı Hüseyin Yagın Cumartesi günü Mudurnu Belediye Dügün Salonunda gerçekleştirilecek olan 7. Olağan ilçe kongresine tüm Mudurnu’luları davet ederek göreve yeniden talip olduğunu belirtti."

AK Parti Mudurnu içe başkanı Yağın yaptığı açıklamada şunları kaydetti;12 Eylül 2020 Cumartesi günü Saat 11.00'da Belediye Düğün Salonunda gerçekleştireceğimiz, Demokrasi Şölenimiz olan ve bayram havasında geçirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizin simgesi olan 7. Olağan İlçe Kongremize bütün gönüldaşlarımızı davet ediyorum.
 
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın olurlarıyla, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR, Milletvekillerimiz Fehmi KÜPÇÜ, Arzu AYDIN ve İl başkanımız Nurettin DOĞANAY'ın destekleriyle 02 Ocak 2019 tarihinde göreve başlayıp, yaklaşık 2 yıldır görev yapmaktayım.
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın deyimiyle "Yenilenme ve Tazelenme" olarak gördüğümüz, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla varabilmek adına önümüzdeki yeni dönemde de göreve her zamanki gibi hazır ve talibim.
Bu vesile ile kıymetli delegelerimizin kongremize teşriflerini bekler, herkese saygılar sunarım.dedi.
 


HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ